Sponsorzy

Realizacja celów stowarzyszenia i opracowanych przez nas projektów byłaby niemożliwa bez środków finansowych. Od początku swojego istnienia Stowarzyszenie Dom Nadziei było wspierane przez wielu sponsorów, którzy postanowili przeznaczyć część posiadanych funduszy na pomoc ludziom pozbawionym własnego domu.

Wśród naszych sponsorów znajdują się zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje z całej Polski. Większość osób prywatnych wspiera nas anonimowo, dlatego nie podajemy ich nazwisk do informacji publicznej. Pośród firm sponsorujących działalność stowarzyszenia znajduje się między innymi muscle-zone.pl- sklep internetowy, sprzedający odżywki i suplementy diety. To właśnie dzięki jego wsparciu udało nam się zapewnić wielu bezdomnym dostęp do opieki lekarskiej i potrzebnych im leków. Naszą działalność wspiera także sieć sklepów spożywczych SAM, która przekazuje nam zarówno produkty spożywcze, jak i środki potrzebne na realizację zaplanowanych projektów. Wśród sponsorów Stowarzyszenia Dom Nadziei znajdują się także firma kamieniarska Nowak&Spółka, sieć sklepów meblowych Meble Polskie oraz Centrum Kształcenia Wiem. Wspiera nas również polonia zamieszkała w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie.

Jesteśmy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą kwotę, przekazaną naszej organizacji. Nasi sponsorzy otrzymują dokładną listę zadań, które udało nam się wykonać dzięki otrzymanym od nich środkom finansowym. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i prosimy o dalszą pomoc naszemu stowarzyszeniu.

Kolejnym sponsorem jest sklep z odzieżą dla sportowców Poundout