Jak nam pomóc

Realizacja przyjętych przez nas celów jest możliwa wyłącznie dzięki wsparciu ludzi dobrej woli, wrażliwych na los bezdomnych. Można nam pomóc na kilka sposobów.

Przede wszystkim potrzebujemy środków finansowych, bez których realizacja większości projektów jest niemożliwa. Potrzebne fundusze zdobywamy dzięki sponsorom, a także gromadzimy w trakcie organizowanych zbiórek, które przeprowadzają nasi wolontariusze. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, nawet najdrobniejsze datki na rzecz stowarzyszenia, ponieważ każda złotówka przybliża nas do realizacji kolejnych projektów.

Oprócz środków finansowych zbieramy gotowe produkty, przede wszystkim żywność, środki czystości oraz odzież. Prosimy zatem o wsparcie wszystkich producentów, którzy chcieliby pomóc osobom potrzebującym.

Naszą działalność można wesprzeć także zostając wolontariuszem. Wolontariusze wykonują różne działania, między innymi przeprowadzają wspomniane już zbiórki pieniędzy. Oprócz tego pracują w ośrodkach i jadłodajniach dla bezdomnych, zajmując się na przykład przygotowywaniem posiłków i zdobywaniem potrzebnych produktów spożywczych oraz środków czystości. Osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje zajmują się prowadzeniem kursów i szkoleń. Oczywiście, jesteśmy także otwarci na współpracę z ludźmi, którzy chcieliby podzielić się z nami swoimi pomysłami na to, w jaki sposób pomóc bezdomnym i ograniczyć w Polsce zjawisko bezdomności. Takie osoby zapraszamy do kontaktu drogą internetową lub telefoniczną, a najlepiej do osobistej wizyty w naszej siedzibie.